Národní informační centrum pro evropský výzkum

Zpět

Přihlaste se na první studijní návštěvu organizovanou projektem NCP_WIDERA.NET

08.01.2024

Soubory:

Study-visits_Application-Form_RMAs.docx

Participant_report_from_Study_Visit.docx

V rámci projektu národních kontaktů pro oblast Widening a ERA nazvaného NCP_WIDERA.NET jsou pro vědce a výzkumné manažery a administrátory (RMA) z Widening zemí organizovány třídenní studijní návštěvy na předních výzkumných organizacích ve Španělsku, Německu, Itálii a Finsku. Hlavním cílem studijních návštěv je poskytnout slibným vědcům i RMA z Widening zemí příležitost získat přístup k vynikajícím postupům a sítím a odnést si cenné poznatky z fungování institucí.

První studijní návštěva se koná ve dnech 14. – 16. února 2024 v Barceloně a hostitelskou organizací je španělský Institut pro bioinženýrství Katalánska (Fundació Institut de Bioenginyeria de Catalunya, IBEC) – další informace jsou zde.

Mohou se hlásit zkušení i začínající RMAs.

Kapacita je 25 osob celkem, přičemž na Česko připadá 1 místo.

Hlavní kritéria pro výběr:

  • Number and type of grants raised at the national/international level, if any
  • Brief description of indicative national/international project(s) you have participated in, if any
  • Indicative number of proposals submitted (if any) in the recent years of your career, number of successful proposals(if any)
  • Brief description of valorisation experience (collaboration with industry, patents, spin-offs, licensing), if any
  • Good command of English, at least of B2 level or equivalent
  • CV EUROPASS
  • Endorsement letter from your institution (stačí velice stručně, na úrovni vedoucího)

TC Praha zpětně proplatí cestovní náklady (letenka) a náklady na ubytování až do výše 1 000 eur na základě podepsané smlouvy (nutné předložit příslušné doklady i vyplnit zprávu o průběhu studijní návštěvy).

Uzávěrka přihlášek: 15. ledna 2024 do 17:00 SEČ. Vyplněné žádosti a požadované přílohy posílejte mailem Anně Vosečkové, voseckova@tc.cz.

Přílohy:

Formulář přihlášky

Zpráva o návštěvě

 

 

Více aktualit

Výzva ERA Talents 2024 otevřena

06.05.2024

Vyhlášení výzvy: 6. května 2024, uzávěrka: 26. září 2024 (17:00 SELČ) Celkový rozpočet 40 mil. €, rozpočet na projekt 1 – 3 mil. €, očekávaný počet projektů 20 Předpokládaná doba trvání: až 4 roky FTOP: https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/topic-details/horizon-widera-2024-talents-03-01...

Registrujte se jako hodnotitel Programu mobility západního Balkánu

04.05.2024

  Až do 31. května 2024 se mohou odborníci ze všech tematických oblastí výzkumu přihlásit k posouzení žádostí předložených do Programu mobility západního Balkánu pro začínající výzkumné pracovníky (program je součástí projektu POLICY ANSWERS financovaného z...

CZ-SK akce: Mezinárodní pre-screening jako efektivní součást přípravy projektů

26.04.2024

Technologické centrum Praha a Národná kancelária Horizontu CVTI SR společně organizují dne 29. května 2024 v Bratislavě (13:30 – 15:00 hod.) akci, která představí novou službu podporující koordinátory při přípravě projektů do Horizontu Evropa včetně zkušeností jejích uživatelů....

Mohlo by vás zajímat

Projekt od A do Z

Hodnocení rámcových programů

Právní a finanční aspekty

Podpora koordinátorů

Rámcový program 2028 - 2034