Národní informační centrum pro evropský výzkum

Zpět

On-line Information Day on MSCA Postdoctoral Fellowships under Horizon Europe, 21/05/2021

logo

Akce TC Praha

Soubory:

Info Day on MSCA PF_Programme_DRAFT.pdf

Sdílet akci na sociální sítě:

Kdy:

21.05.2021 9:00 - 13:00

Kde:

on-line

Technologické centrum AV ČR pořádá dne 21. května 2021 On-line Informační den k Akci Marie Skłodowska-Curie Postdoctoral Fellowships (MSCA PF) v Horizontu Evropa, neboli k projektům známým v předchozím rámcovém programu Horizont 2020 jako Individual Fellowships (MSCA IF).

Informační den k MSCA PF je otevřen všem, kteří se chtějí dozvědět více o tomto typu grantů, primárně by měl posloužit jako zdroj informací výzkumníkům a výzkumnicím, kteří zvažují ucházet se o grant na individuální vědecko-výzkumný pobyt (Postdoctoral Fellowship), užitečný bude i pro projektové manažery a další pracovníky, kteří budou výzkumníkům a výzkumnicím pomáhat při přípravě projektového návrhu.

Registrovat se můžete nejpozději do 19. května 2021 (23:59). Odkaz bude zaslán registrovaným nejpozději den před info dnem. Akce bude probíhat v angličtině.

Na info den bude navazovat Workshop pro žadatele o MSCA Postdoctoral Fellowships určený žadatelům a žadatelkám, kteří hodlají letos podat projektový návrh do první výzvy v Horizontu Evropa MSCA-PF-2021. Workshop se bude konat ve dnech 24. a 25. června 2021, registrace bude spuštěna na začátku května. Podmínkou účasti bude zaslání životopisu a abstraktu dle pravidel MSCA PF.

Pořadatel: Zuzana Čapková

E-mail na pořadatele: capkova@tc.cz

Mohlo by vás zajímat

Projekt od A do Z

Hodnocení rámcových programů

Právní a finanční aspekty

Podpora koordinátorů

Rámcový program 2028 - 2034