pexels-photo-3826676.jpegV této části webu najdete informace, dokumenty, odkazy a e-learningová videa týkající se finančních a administrativních aspektů programu Horizont Evropa. Kalendář nabízí přehled všech seminářů a workshopů s finanční tématikou, které pro Vás aktuálně připravujeme.

 

Pokud máte zájem být o našich akcích s předstihem informováni nebo se s námi chcete spojit, kontaktujte nás na finance@tc.cz.

 

 

 

Co děláme?

 

  • Vlajkovou lodí našich aktivit jsou individuální konzultace (online i onsite) finančních a administrativních otázek, které poskytujeme v českém i anglickém jazyce.
  • Pravidelně pořádáme finanční semináře a interaktivní workshopy, v rámci kterých se kromě výkladu pravidel zaměřujeme také na praktické aspekty finančního řízení projektů a specifika národní legislativy.
  • V rámci pracovní skupiny úzce spolupracujeme se zástupci grantových oddělení českých univerzit a ústavů AV ČR. 
  • Zájemcům nabízíme finanční semináře na poptávku sestavené dle jejich potřeb.

Nabídka seminářů na poptávku a stáží

Nabídka interaktivních workshopů (modulů)

 

Připravujeme pro Vás

 

V současné době pro Vás připravujeme informační brožuru k finančním aspektům programu Horizont Evropa. Termín jejího vydání odvisí od zveřejnění finální verze Modelové anotované grantové dohody Evropskou komisí. Předpokládaný termín vydání je léto 2021.

Aktuality

Mohlo by vás zajímat

Naše služby

Projekt od A do Z

Právní a finanční aspekty

Hodnocení rámcových programů

Malé a střední podniky