Zpět

Veřejná konzultace - Past, present and future of the European Research & Innovation Framework programmes 2014-2027

01.12.2022

Evropská komise spustila veřejnou konzultaci o minulosti, současnosti a budoucnosti výzkumných a inovačních programů EU Horizont v období 2014–2027. Jejím cílem je shromáždit názory co nejširšího spektra zúčastněných stran včetně výzkumných institucí, podniků, spotřebitelských organizací, nevládních organizací, státní správy apod. na rámcové programy Evropské unie pro výzkum a inovace. Konkrétně jde o ex-post hodnocení programu Horizont 2020, průběžné hodnocení programu Horizont Evropa i na utváření strategického programu Horizont Evropa na období 2025–2027.

Upozorňujeme na možnost vyplnit odpovědi v českém jazyce i přesto, že otázky jsou zadány v angličtině, němčině nebo francouzštině.

Oblasti průzkumu a odhadovaný čas vyplnění:

time to fill.png

Veřejná konzultace je otevřena do 23. února 2023 zde.


 

Více aktualit

Výzvy zaměřené na školicí aktivity v laboratořích JRC

08.02.2023

Společné výzkumné středisko (JRC) otevřelo 3 výzvy zaměřené na training and capacity building ve svých laboratořích. Školicí aktivity by měly výzkumníkům napomoci při budoucí přípravě projektů v rámci přístupu k výzkumným infrastrukturám JRC. Výzvy se týkají...

Záznam z informačních dní misí Horizontu Evropa

06.02.2023

Ve dnech  17. a 18. ledna 2023 proběhly informační dny k EU misím. Nahrávky jednotlivých částí programu můžete zhlédnout zde.

Koordinace projektů v programu Horizont Evropa. Nová analýza TC Praha.

05.02.2023

Víte, že... ... dosavadní českou účast v programu Horizont Evropa do značné míry ovlivňuje vysoký podíl koordinátorů; ... čeští koordinátoři všech typů projektů přispívají do národní bilance alokovaných finančních prostředků z rozpočtu programu Horizont...

Mohlo by vás zajímat

Naše služby

Projekt od A do Z

Právní a finanční aspekty

Hodnocení rámcových programů

Malé a střední podniky